Безпечне місто: використання аудіо рішень

Безпечне місто: використання аудіо рішень

20.03.2022

Про тенденції розвитку технологій та їх використання в проектах «Безпечне місто» є безліч інформації, але роль аудіо іноді можна не помітити. Насправді, аудіо є цінним елементом таких проектів, а іноді – стає альтернативою відеокамерам та датчикам IoT у містах.

Наведемо 3 основні сценарії, коли аудіо рішення реалізовують задачі безпеки:

– Виявлення звуку.
Багатьом інцидентам передує шум: стрілянина, розбиття скла, агресивна поведінка тощо. Сьогодні аналітичні рішення автоматично розпізнають заздалегідь визначені звуки та надсилають сповіщення про можливі події. Поєднання звуку та відео може бути потужним інструментом для виявлення, перевірки ситуації і забезпечення швидких дій для мінімізації наслідків.

– Тривожне оповіщення.
За допомогою аудіо динаміків можна швидко та ефективно оповістити велику частину населення про надзвичайну ситуацію, наприклад, стихійне лихо. Сучасні системи дозволяють поділяти повідомлення в залежності від зон, таким чином, кожний район міста зможе отримати власні вказівки щодо подальшого режиму та дій.

– Запобігання злочину.
За допомогою відеоспостереження можна виявити ряд порушень. Але в багатьох випадках поліція чи охорона потребують часу, щоб прибути на місце злочину. Реалізуючи відеоспостереження у поєднанні з аудіо рішенням, можна запобігати діям зловмисників за допомогою заздалегідь записаного повідомлення або трансляції звуку в режимі реального часу.

Наша компанія створює комплексні рішення, де поєднує різні технології, сценарії виявлення подій та оповіщення про небезпеку. Звертайтеся до менеджера INLIMITED для отримання детальної інформації.