HPE GreenLake

HPE GreenLake

09.04.2022

Задача

Традиційно перевагами загальнодоступної хмари завжди була швидкість та простота надання нових додатків, однак у локальних середовищах такі переваги отримати неможливо. Але багато підприємств перебувають на етапі переходу від старого до нового. Вони намагаються впоратися зі складностями подвійного робочого ІТ-середовища, яке використовується для доставки додатків, які необхідні для трансформації.

Успіх переходу до хмари залежить від наявності навичок роботи з хмарними технологіями та впровадження експлуатаційних можливостей, які зазвичай мають дефіцит. У результаті організації задовольняються розрізненими та неузгодженими системами гібридного середовища та не можуть ефективно контролювати витрати та ризики в масштабі всього підприємства. Складність лише збільшується за рахунок прогнозів на майбутнє, згідно з якими 75% даних створюватимуться та використовуватимуться на периферії.

Використання ІТ-ресурсів на власних умовах

Решение HPE GreenLake, предлагаемое как услуга, обеспечивает облачные функции при работе с приложениями и данными в любом месте. Решение предоставляет облачные услуги и инфраструктуру для рабочих задач гибридного облака; эти услуги полностью управляемые и оплачиваются по модели оплаты — по мере использования. Начните с емкости, которая требуется сейчас, и увеличивайте ее по мере роста потребностей, используя активное управление емкостью, переменные ежемесячные платежи, основанные на реальном использовании, и сервисы для упрощения ИТ.

HPE GreenLake підтримує різні робочі завдання, що надаються як послуга, включаючи технології HPE та її партнерів. Серед них:

— Обчислювальні рішення
Вирішення будь-яких завдань, від загальних до високопродуктивних обчислень.

— Системи зберігання даних
Швидкий доступ до даних з широкими можливостями масштабування та високою доступністю.

— Приватна хмара
Хмарні послуги для підвищення гнучкості в центрі обробки даних та на периферії.

— База даних
Масштабування для найбільш надійних середовищ баз даних.

— Віртуалізація Надання необхідних ресурсів для віртуалізованих робочих завдань із використанням оптимальних технологій для ваших потреб.

— Резервне копіювання Зручні функції резервного копіювання, захисту даних, відновлення після збоїв, а також розробки та тестування.

Організація хмарного середовища

HPE GreenLake Central – це портал самообслуговування та операційна консоль, що пропонують вашій гібридній хмарі простоту управління натисканням кнопок, самообслуговування, хмарні ресурси на запит, гнучкість та модель оплати в міру використання.

Переваги

1. Оплата за фактом використання — гнучка модель споживання

2. Швидка окупність інвестицій — рішення моментально адаптується до будь-яких потреб

3. Спрощена ІТ-інфраструктура — стороннє управління дозволяє розвивати бізнес

4. Локальний контроль у вашому ІТ-середовищі — від периферії до ядра