Радар для захисту периметра: ключові особливості

Радар для захисту периметра: ключові особливості

16.06.2022

Раніше радіолокаційні технології використовувалися лише у військовій галузі. Оцінивши їх переваги, виробники почали випускати нові моделі для комерційного використання, і вони швидко стали популярними. Основний принцип радару – це виявлення об’єктів, шляхом реєстрації відбиття радіохвиль від них.

У чому переваги технології?

– Інформативність.
Радари надають важливу інформацію про виявлені об’єкти: їх місце розташування, розміри, швидкість і напрямок руху. – Мінімальна кількість помилкових спрацювань Коли інші технології моніторингу можуть дати збій, радар демонструє незалежність від освітлення, ландшафту та кліматичних умов.

– Конфіденційність спостереження.
Людей неможливо ідентифікувати за даними, одержаними з радара. Тому, його можна використовувати у тих галузях, де камери заборонені у цілях захисту персональних даних.

– Інтеграція з відеоспостереженням та аналітикою.
Таке поєднання дозволяє використовувати штучний інтелект при створені сценаріїв виявлення об’єктів та їх класифікації: люди, тварини, транспортні засоби тощо. Також можна відстежувати пересування та фіксувати деталі за допомогою автоматичного збільшення зображення об’єкта.

Важко визначити, які системи і технології обрати для захисту периметра?
Ми запропонуємо індивідуальне рішення для своєчасного виявлення несанкціонованого проникнення на територію та швидкого реагування.