Flowbird: широкий перелік рішень для міста

Flowbird: широкий перелік рішень для міста

23.06.2022

Flowbird - французька компанія, що пропонує рішення у сфері міської мобільності та Smart City.

Компанія Flowbird зі штаб-квартирою в Парижі обслуговує близько 5000 міст у 70 країнах, пропонуючи рішення IoT для інтелектуальної міської мобільності та паркування.

Відкритий банкінг та відкритий платіж

Відкриті платежі – це частина революції у фінансових послугах, яка підпадає під загальний термін «відкритий банкінг», що дозволяє третім сторонам отримувати доступ до даних про банківські транзакції з метою надання інноваційних послуг. Завдяки відкритим платежам такі компанії, як транспортні, можуть управляти платежами та відстежувати їх, не створюючи власні платіжні системи та системи продажу квитків з нуля.

Чому відкрита оплата така важлива для транспорту та мобільності?

Зверніть увагу, що у 2010 році Transport for London щорічно витрачав 100 мільйонів фунтів стерлінгів на керування своєю системою платіжних карток. Операторам громадського транспорту не потрібно витрачати такі гроші на створення платіжної системи поверх існуючих глобальних платіжних мереж, які вже створили такі компанії, як MasterCard, Visa та Carte Bancaire (CB). Крім того, відкрита платіжна система є надзвичайно зручною.

Мандрівникам просто потрібно відкрити програму для безконтактних платежів на смартфоні або піднести свою безконтактну банківську картку при посадці в автобус або поїзд. Весь процес оплати та оформлення квитків здійснюється через відкриту платіжну систему.

"Розумні" рішення для парковок

Компанія пропонує рішення від автоматичних систем оплати до систем розпізнавання номерів машин. Технічна та інженерна експертиза забезпечує лідерство на ринку, а нові технології швидкої оплати доповнюють інноваційні продукти та послуги.

Централізована система управління паркуванням дозволяє:
– Здійснювати моніторинг вільних місць на парковці та надавати актуальну інформації про їх кількість користувачам;
Розпізнавати номер авто, відстежуючи його заїзд та виїзд;
Фіксувати час перебування транспорту на парковці;
– Надавати зручні варіанти оплати через сучасні автоматичні платіжні термінали: готівкою, карткою, а також за допомогою додатку чи оплати через сайт упродовж 48 годин;
– Проподити збір даних в єдину систему для виявлення закономірностей та тенденцій, а також нових перспектив.

Про інноваційні рішення від Flowbird у відео: