Milestone XProtect VMS – провідна система управління відео

Milestone XProtect VMS – провідна система управління відео

15.06.2022

Датська компанія Milestone Systems добре відома на світовому ринку як розробник програмного забезпечення з відкритою архітектурою, на базі якого створюються охоронні системи IP-відеоспостереження будь-якого масштабу. Якість та надійність різних версій програмного забезпечення Milestone підтверджуються 500 000 інсталяціями у 150 країнах світу та роками їх експлуатації.

 

Пропозиції Milestone базуються на п'ятьох основних продуктах, збалансованих для різних сегментів ринку.

Це XProtect Essential+, XProtect Express+, XProtect Professional+, XProtect Expert та XProtect Corporate. Завдяки такому вибору можна підібрати програмне забезпечення з найкращим співвідношенням ціна/функціональність, що повністю відповідає потребам кожного замовника.

За допомогою таких додаткових програмних продуктів як Milestone XProtect Transact, Retail та Analytics користувачі отримали можливість централізованого контролю та керування одночасно кількома віддаленими системами відеоспостереження великого підприємства, а також інтеграції з системами касових терміналів, банкоматів, торгових автоматів, системами контролю доступу, освітлення, опалення, вентиляції, пожежної сигналізації, системами планування ресурсів підприємства (ERP) та модулями інтелектуального відеоаналізу.

Відкрита архітектура та інтерфейси додатків (API) дозволяють інтегрувати це програмне забезпечення з іншими системами, а також працювати спільно з широким спектром IP-обладнання, що включає понад 8500 моделей IP-камер і відеокодерів від більш ніж 100 виробників. Всі рішення компанії виводять процес експлуатації систем IP-відеоспостереження на новий якісний рівень, надаючи операторам повний набір необхідних функцій керування та найвищу продуктивність.

Milestone постійно вдосконалює свої розробки та пропонує нові високоефективні рішення, що відповідають поточним та очікуваним вимогам ринку.