Модернізуйте свою ІТ-інфраструктуру за допомогою обчислювальних рішень

Модернізуйте свою ІТ-інфраструктуру за допомогою обчислювальних рішень

12.02.2022

Оптимізація робочих завдань
 Інтелектуальні функції обчислювальних рішень HPE дозволяють трансформувати ІТ, використовуючи аналітичні дані, які оптимізують розміщення робочих завдань та підвищують продуктивність, дозволяючи швидше досягти кращих результатів.

Абсолютна безпека
Найбезпечніші сервери, що відповідають усім галузевим стандартам. Їх відрізняє комплексний контроль безпеки, починаючи з ланцюжка постачання виробництва із вбудованим у мікросхеми коренем довіри та закінчуючи безпечним виведенням з експлуатації наприкінці терміну служби.

Інтелектуальна автоматизація
Вбудовані інтелектуальні функції спрощують та автоматизують завдання з управління, забезпечуючи міцну основу для створення відкритої платформи гібридної хмари.

Управління в хмарі
Консоль Compute Cloud Console модернізує управління обчисленнями, надаючи рішення як послугу, та забезпечуючи уніфіковані обчислювальні операції у вашому обчислювальному середовищі від периферії до хмари.

Програмно-визначена автоматизація
HPE OneView дозволяє використовувати автоматизований підхід на основі шаблонів для розгортання, надання ресурсів, оновлення та інтеграції обчислювальних ресурсів, системи зберігання даних та мереж у програмно-визначену інфраструктуру з використанням ефективних засобів автоматизації робочих процесів, сучасної панелі моніторингу та цілої екосистеми партнерів.

Запобігання проблемам
HPE InfoSight for Servers безперервно аналізує серверну інфраструктуру та застосовує реальні приклади на основі сотень тисяч серверів для прогнозування та запобігання проблемам з використанням повної інформації про працездатність та продуктивність, надаючи рекомендації до того, як проблеми завдадуть збитків бізнес-операціям.

Адаптація до робочих завдань
HPE оновлює свої технології відповідно до ваших потреб у новітніх високопродуктивних обчислювальних системах для адаптації до ресурсомістких робочих завдань, створюючи системи, які пропонуються на вибір і забезпечують максимальну гнучкість.

Спеціально створені та оптимізовані за щільністю обчислювальні ресурси
Підтримка широкого розмаїття новітніх процесорів та прискорювачів для робочих завдань із обробкою великих обсягів даних.

Висока гнучкість, простота та економічність
НРЕ пропонує рішення для високопродуктивних обчислень з HPE GreenLake для його розміщення локально або в колокації з гнучкістю, масштабованістю та споживанням ресурсів, аналогічним до хмарного середовища. Забезпечення більшої гнучкості з оплатою в міру використання та встановленими буферними ресурсами для їх виділення у разі зростання потреб.