Наступне покоління серверів НРЕ з оптимізованим для хмар процесором

Наступне покоління серверів НРЕ з оптимізованим для хмар процесором

14.09.2022

На щорічній конференції НРЕ Discover у цьому році було представлено перший сервер нового, одинадцятого покоління - HPE ProLiant RL300 Gen11.

Кожен рік на НРЕ Discover експерти у галузі безпеки, гібридної хмари, штучного інтелекту та уніфікованої аналітики даних, обговорюють які саме тенденції мають прискорити процес модернізації бізнесу. Тренд на гібридну та хмарну ІТ інфраструктуру не обійшов конференцію стороною.

Компанія HPE стала першою серед провідних світових постачальників серверів, що пропонує сервери з оптимізованим для хмар процесором. Нова система орієнтована як на постачальників послуг (хмари, цифрові сервіси, SaaS/PaaS, та ін.), так і на компанії, які у своїх галузях є лідерами із цифрової трансформації.

В основі сервера – розроблений компанією Ampere процесор ARM-архітектури Altra/Altra Max, який виробник позиціонує як “cloud-native”. Сервер HPE ProLiant RL300 Gen11 дає перевагу при виконанні певних робочих навантажень, особливо хмарних, забезпечуючи при цьому прогнозовано високу продуктивність за меншого енергоспоживання, що призводить до підвищення економічної ефективності підприємства.

Сертифіковані фахівці та pre-sale спеціалісти INLIMITED завжди готові надати допомогу, як у виборі рішення HPE, так і в подальшому його встановленні, налаштуванні та обслуговуванні.

Читайте про переваги сервера HPE ProLiant RL300 Gen11 у статті.