ТОП-3 тренди ринку систем охоронного відеоспостереження

ТОП-3 тренди ринку систем охоронного відеоспостереження

07.09.2022

Рік від року охоронне відеоспостереження стає все більш «інтелектуальним». Які ж можливості та перспективи щодо систем відеоспостереження відкриває перед нами нинішній рік?

– Відеоспостереження – це вже не «очі», це – «мозок»
Камери вже навчилися впевнено ідентифікувати людей і класифікувати об’єкти навіть у складних умовах спостереження. Найближчі перспективи пов’язують з технологіями поведінкового аналізу: вештання, агресивна поведінка, підозрілі дії, виявлення поганого самопочуття та запаморочення тощо. Такі рішення дадуть новий імпульс розвитку охоронних систем, дозволяючи запобігати подіям, а не лише реагувати на них постфактум.

– Об’єднання технологій у галузі систем безпеки
Довгий час системи відеоспостереження, контролю доступу, системи контролю периметра, протипожежні рішення розвивалися паралельно, але в останні роки з’явилася можливість ефективно об’єднати їх на базі IP-мереж, забезпечивши управління з єдиної точки. Сучасні технології на стику штучного інтелекту та Інтернету речей (IoT, AIoT) дозволяють ефективно інтегрувати відеоспостереження з різноманітними радарами, датчиками, детекторами та іншими пристроями.

– Попит на послуги — VSaaS – продовжує зростати
Для користувачів зручність полягає в підключенні камери будь-де, де є доступ до Інтернету, в «безрозмірному» сховищі відеоданих, а найбільше – в новій аналітиці і можливості інтеграції охоронних систем на основі єдиної захищеної платформи.

Наша компанія пропонує широкий перелік надійних рішень від українських, європейських та американських виробників. Ми допоможемо модернізувати існуючі системи відеоспостереження та аналітики або інтегрувати нові – в існуючу ІТ-інфраструктуру.

Повний огляд ринку систем відеоспостереження у журналі Мережі та Бізнес.