VEZHA Gun Detection: штучний інтелект стоїть на захисті безпеки людей

VEZHA Gun Detection: штучний інтелект стоїть на захисті безпеки людей

08.06.2023

Зброї у простих українців стає більше з кожним днем. До війни на руках було приблизно 5 мільйонів одиниць вогнепальної зброї, як зареєстрованої, так і нелегальної. Сьогодні ця кількість зросла у рази. Такі фактори обумовлюють появу нових технологічних рішень, як наприклад, відео аналітика виявлення зброї від IncoreSoft.
Модуль VEZHA Gun Detection — розумне рішення, здатне допомогти запобігти використанню вогнепальної та холодної зброї у місцях скупчення людей. Аналітика за секунди знаходить на відео зброю, визначає її тип, попереджає про це, зокрема й правоохоронні органи, і таким чином рятує життя.

Маючи широку базу даних по різновидах вогнепальної та холодної зброї, за долі секунд штучний інтелект визначає, яка зброя присутня в кадрі, робить фотофіксацію моменту та миттєво повідомляє про порушення всіх, кого необхідно — відповідальних осіб та правоохоронні органи.

Як тільки попередження про порушення буде відправлено, ваші співробітники служби безпеки та групи реагування отримають точне розуміння про місцезнаходження загрози із зображенням особи, яку потрібно затримати. Це необхідно, щоб якомога швидше порушник був ізолюваний.

Інтелектуальне рішення VEZHA Gun Detection легко інтегрується в будь-яку існуючу систему камер відеоспостереження. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та легке керування.

З усіх додаткових питань щодо VEZHA Gun Detection, замовлення та тестування продуктів IncoreSoft — звертайтеся до представника компанії